• Tel: (62) 721 43 10
  • biuro@rosmosis.net.pl

HISTORIA POWSTANIA FIRMY

Historia Powstania Firmy

Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodzinną. Nasza historia sięga lat powojennych, kiedy to pod koniec 1945 roku, Franciszek Wawrzyniak kierując się ówczesnym zapotrzebowaniem rynku rozpoczął działalność związaną z kołodziejstwem oraz stolarstwem budowlanym. W latach 80-tych firmę przejmuje Jerzy Wawrzyniak i dzięki zaangażowaniu nadal rozwija rodzinny interes. Lata 90-te to moment dużych przemian w naszej firmie - rozpoczynamy działalność związaną ze sprzedaż, montażem i serwisem urządzeń oraz systemów uzdatniania wody, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki stopniowemu rozwojowi, w 1997 roku powstaje Spółka cywilna, której założycielami są Jerzy i Robert Wawrzyniak. Od tej chwili głównym profilem naszej działalności stają się systemy uzdatniania wody.

W 2006 r. w związku z ciągłą i dynamiczną rozbudową firmy do Spółki cywilnej dołączają bracia Artur i Piotr Wawrzyniak. W rok później Spółka cywilna zostaje przekształcona w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Aktualnie należymy do sektora średnich firm a swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. W ostatnim czasie rozszerzając swoją ofertę na rynki zagraniczne. Siedzibą główną naszego przedsiębiorstwa są Perzyce -niewielka miejscowość w województwie wielkopolskim, z którą firma związana jest od początku istnienia, czyli od niespełna 70 lat.

Równolegle do dotychczas prowadzonej działalności w 2000 r. rozpoczęliśmy budowę obiektu hotelowego. Obecnie jesteśmy właścicielem 4-gwiazdkowego Hotelu-Restauracji Wawrzyniak wraz z centrum konferencyjno-szkoleniowym i z powodzeniem rozwijamy się również w branży hotelarskiej. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć. Dążenie do rozwoju i konsekwentna realizacja wartości przekazywanych z pokolenia na pokolenie sprawiają, że cieszymy się zaufaniem klientów.