Przejdź do treści

Domy
jednorodzinne
/mieszkania

Od początku działalności naszej frmy, dostarczamy klientom urządzenia zapewniające czystą i zdrową wodę pitną i użytkową.

 

W zakresie wody pitnej proponujemy obecnie zaawansowane technologicznie, systemy fltrujące i dystrybucyjne typu RO w wersji klasycznej i kompaktowej wraz z szeroką gamą wyposażenia dodatkowego tj.: kranów, baterii kuchennych i wylewek.

 

Rozwiązaniem na pozbycie się uciążliwego kamienia w wodzie pochodzącej z wodociągu zbiorowego jest montaż urządzeń jonowymiennych – zmiękczaczy wody. Obecnie oferujemy nowoczesne zmiękczacze kompaktowe sterowane elektronicznie, zapewniające bezobsługową pracę i dostarczanie wody miękkiej na potrzeby gospodarstwa domowego.

 

Klientom korzystającym z własnego ujęcia wody studziennej, proponujemy montaż urządzeń redukujących ponadnormatywne ilości: żelaza, manganu, amoniaku i innych pierwiastków niepożądanych. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie uwzględniające Państwa oczekiwania i potrzeby. Doradca techniczno–handlowy po rozpoznaniu warunków i konkretnych potrzeb, przygotuje dla Państwa skonkretyzowaną ofertę.

Terminowość Termin realizacji jest dla nas priorytetem.
Jakość usług Oferowane przez nas usługi są świadczone przez najwyższej jakości specjalistów.