Przejdź do treści

Poznaj
nas

Rosmosis–Wawrzyniak to wielopokoleniowa firma rodzinna, której początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku. W 1997 zmieniono profil działaności firmy skupiając się wyłącznie na zapewnieniu naszym klientom profesjonalnych rozwiązań technicznych w dziedzinie uzdatniania wody. Firma po latach rozwoju, przekształciła się w 2018 r. w spółkę komandytową i w tej strukturze funkcjonuje obecnie. Główna siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Perzycach, niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim, zlokalizowanej blisko Krotoszyna, przy drodze krajowej nr 15. Dzięki dobrze rozwiniętej bazie transportowej, sprzętowej i logistycznej, prowadzimy naszą działalność na terenie całego kraju.

 

Głównym profilem naszej działalności są: projektowanie, dobór i sprzedaż, montaż i serwis urządzeń i instalacji do uzdatniania wody. Zasadnicze pola naszej działalności możemy podzielić na:

Inwestycje komunalne, miejskie i wiejskie stacje uzdatniania wody,

Rozwiązania dla przemysłu

Instalacje stosowane w produkcji rolnej

Mikroinstalacje domowe i mieszkaniowe

Aby osiągnąć założone cele, dysponujemy odpowiednio wykwalifikowaną kadrą zarządzającą, inżynierską oraz wykonawczą. Nasi inżynierowie na bieżąco śledzą innowacje w branży, stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach oraz prowadząc współpracę z producentami i dostawcami urządzeń.

 

Posiadanie niezbędnej wiedzy, zaplecza technicznego oraz wykonawczego, pozwoliło nam rozpocząć własną produkcję urządzeń służących do uzdatniania wody. Są to m.in.:

Termoizolacyjne obudowy studni głębinowych,

Zbiorniki retencyjne

Zestawy pompowe /hydroforowe

Zestawy aeracji i filtracji

Posiadamy certyfikat jakości EN ISO 3834–2, co jest dowodem najwyższych standardów przestrzeganych podczas procesu produkcyjnego. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodową oraz własnym warsztatem mechanicznym.

Wachlarz naszych działań obejmuje całościowo:

Poszukiwanie i znalezienie zasobów wody, pomiary hydrogeologiczne

Projekty, pozwolenia wodno–prawne

Odwierty studni

Wykonanie stacji uzdatniania wody: od uzbrojenia studni, poprzez montaż technologii – do otrzymania pożądanych parametrów wody.

Naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz niezbędne szkolenia.

Wprowadzamy nowoczesne technologie

technologiczne w różnnych obszarach działaności.

Zaangażowana kadra

Wysoko cenimy profesjonalizm i zaangażowanie naszych Pracowników. Codziennie dokładamy starań aby nasze usługi odznaczały się najwyższą jakością.

Optymalny czas realizacji

Umiejętności, posiadany sprzęt, zaplecze techniczne i nowoczesne hale produkcyjne pozwalają nam na optymalizację czasu realizacji inwestycji.

Doświadczenie

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobywamy działając, od ponad 20 lat, w branży uzdatniania wody.

20 lat

doświadczenia